Giełda kryptowalut BingX optymalizuje doświadczenia inwestorów poprzez aktualizację do wersji 3.0

PR Newswire/BingX
PR Newswire/BingX

Firma BingX zaktualizowała swoją platformę do wersji 3.0, co ma służyć zwiększeniu konkurencyjności i ułatwić użytkowanie przez inwestorów.

Nowe funkcje obejmują integrację rynku kasowego (spot) i rynku kontraktów, dzięki której użytkownicy mogą jednocześnie przeglądać ulubione rynki obu typów. Dostęp do aktualnych warunków rynkowych w dowolnym momencie jest szczególnie przydatny dla profesjonalnych inwestorów.

BingX, jako wiodąca na świecie platforma społecznościowa, dąży do tego, aby jej oferta była jak najbardziej dopasowana i zorientowana na użytkownika.

Firma BingX rozszerzyła również swoją listę kryptowalut w celu uwzględnienia najnowszych i najpopularniejszych coinów, a także pogłębiła wiedzę na temat ekonomii każdego z tokenów. Jednocześnie zoptymalizowano obsługę transakcji, aby ułatwić ich realizację. Dostępna jest także funkcja backtestingu, która umożliwia symulowanie efektów danej strategii transakcyjnej w historycznych warunkach rynkowych i pomagać inwestorom i graczom giełdowym w ocenie ich skuteczności.

Do pozostałych funkcji i aktualizacji platformy należą większy wyświetlacz arkusza zleceń i ogólnie odświeżony interfejs. Wszystkie nowo dodane funkcje i aktualizacje platformy mają na celu sprawienie, by prowadzenie transakcji stało się dla użytkowników przyjemniejsze. Inwestorzy mogą oczekiwać większej wydajności i płynności działania podczas realizowanych transakcji handlowych i interakcji za pośrednictwem BingX.

„Każda aktualizacja ma swój cel. Poprawa ogólnej wydajności platformy jest niezbędna, ponieważ zwiększa naszą konkurencyjność na rynku. Bierzemy pod uwagę prośby i sugestie naszych klientów i wprowadzamy odpowiednie modyfikacje”

Elvisco Carrington, dyrektor ds. public relations i komunikacji w BingX

BingX dokłada wszelkich starań, aby rozwijać kolejne interesujące funkcje i tworzyć najlepszą aplikację transakcyjną dla detalicznych inwestorów kryptowalutowych. Platforma umożliwia użytkownikom zakup i handel kryptowalutami na większości giełd, dostarczając pojedynczą platformę, która spełnia wszelkie możliwe potrzeby. Funkcje handlu społecznościowego, takie jak Feed i Copy Trading, dodatkowo zwiększają wartość BingX.

BingX

BingX.com to utworzona w 2018 roku międzynarodowa platforma handlu aktywami cyfrowymi, spot i instrumentami pochodnymi, która zapewnia skoncentrowany na użytkowniku i otwarty ekosystem z intuicyjnymi funkcjami handlu społecznościowego. Powstała w celu wzbogacenia całego sektora kryptowalutowego, BingX jest bezpiecznym, niezawodnym i przyjaznym dla użytkownika miejscem, w którym mogą oni handlować swoimi ulubionymi aktywami, takimi jak PLATRUUMALOOTCVC i USDT Coin.