Wydarzenia IT - kalendarz wydarzeń IT

kalendarz wydarzeń IT, wydarzenia IT, konferencje IT, webinary, targi IT

Wydarzenia IT - konferencje, szkolenia, webinaria, targi

Kalendarz wydarzeń IT w itweek.pl to lista nie tylko tych największych wydarzeń IT w Polsce. Niemal każdy specjalista IT znajdzie interesujące go bezpłatne i płatne wydarzenia. Zbuduj z itweek.pl społeczność branży IT i dodaj swoje wydarzenie IT. Organizujesz meetup, konferencję, targi, spotkanie online, hybrydowe, stacjonarne? Chcesz podzielić się swoim wydarzeniem IT ze specjalistami? Dotrzyj do programistów, managementu IT, entuzjastów branży IT, specjalistów i techników odpowiedzialnych za obszary IT w organizacjach.

Nadchodzące wydarzenia IT:

Wydarzenia w których braliśmy udział:

• itweek.pl - nowy serwis informacyjny dla IT

22 listopada w Warszawie odbędzie się konferencja organizowana przez COMPUTERWORLD Zarządzanie Zespołami IT. Jest to jedyne tego typu wydarzenie w Polsce, które w całości poświęcone jest tematyce pozyskania, motywowania i utrzymania specjalistów IT. Podczas konferencji łączymy dwie perspektywy: dyrektorów IT oraz dyrektorów HR. Swoim doświadczeniem podzielą się przedstawiciele m.in. Awesome Bytes, Biedronka, Danone, Grupa Kapitałowa VOX, Polpharma, Huuuge Games, Credit Agricole Polska oraz Diagnostyka.

W dniach 18-19.10.2023 odbędzie się organizowany przez MMC Polska warsztat online, dotyczący wyzwań prawnych i praktycznego zastosowania Sztucznej Inteligencji w biznesie. AI z jednej strony stwarza ogromne szanse, z drugiej – generuje wiele wątpliwości na temat bezpieczeństwa i etyki.

rtcon png • itweek.pl - nowy serwis informacyjny dla IT

W dniach 12-14 października w Krakowie odbędzie się RTC.On – konferencja na temat rozwoju multimediów organizowana przez Software Mansion. Wśród poruszanych tematów znajdą się między innymi inżynieria audio i wideo, bliższe spojrzenie na WebRTC oraz inne protokoły sieciowe, sposoby walki z opóźnieniami i problemami z jakością streamingu, czy też wykorzystanie sztucznej inteligencji w przetwarzaniu multimediów. W ciągu trzech dni odbędą się warsztaty, dzień konferencyjny, hackathon oraz afterparty.

aws logo • itweek.pl - nowy serwis informacyjny dla IT

W dniach 19-20 września w Centrum Konferencyjnym na ul. Ogrodowej w Warszawie odbędzie się wydarzenie organizowane przez AWS – AppMod. Podczas tego spotkania doświadczeni architekci AWS poprowadzą sesje szkoleniowe o tym jak projektować, obsługiwać i optymalizować nowoczesne architektury aplikacji i usług oparte na Amazon EKS, Amazon ECS, AWS Fargate, AWS Lambda lub VPC Lattice oraz przedstawią najlepsze praktyki. Dodatkowo, o swojej podróży do chmury opowiedzą klienci AWS. Zapraszamy!

Spotkanie odbędzie się w języku angielskim.

UXBielsko-Biala

13 września zapraszamy wszystkich entuzjastów UX do Centrum Badawczo-Rozwojowego REKORD SI w Bielsku-Białej na drugą edycję Meetupu UX Bielsko-Biała!  Zanurz się w świecie UX, odkrywając najnowsze trendy branżowe podczas trzech merytorycznych prelekcji, moderowanego networkingu pod okiem ekspertów, a także daj sobie możliwość zgarnięcia atrakcyjnych UXowych nagród

security case study scs 2023

SCS to konferencja organizowana przez praktyków, ludzi, którzy na co dzień zajmują się zagadnieniami bezpieczeństwa teleinformatycznego, gotowych do dzielenia się swoim doświadczeniem i wiedzą. SCS to także doskonałe miejsce do wymiany poglądów i doświadczeń.

OSEC Forum 2023, itweek.pl

OSEC Forum to Święto Idei OpenSource, spotkanie Ekspertów i Praktyków IT, pokaz merytoryki i doświadczeń projektowych,
miejsce i czas na omówienie pomysłów i wymianę poglądów, okazja do dyskusji, źródło inspiracji dla Zespołów IT i Zarządów.

Code Europe

Code Europe to największy w Polsce Tech Festival, który przez tydzień gromadzi w kilku polskich miastach ekspertów z różnych środowisk i krajów.

infoshare

Największa w CEE konferencja poświęcona biznesowi, nowym technologiom i startupom

tech3ukraine • itweek.pl - nowy serwis informacyjny dla IT

Tech3camp to najbardziej znane spotkania dla społeczności IT w Trójmieście. Na każdym spotkaniu gościmy ponad 100 osób związanych ze światem technologii w Gdańsku, Gdyni i Sopocie.