Rimini Street będzie świadczyć na rzecz SK Networks usługi utrzymania dla bazy danych Oracle w charakterze usługodawcy zewnętrznego

Business Wire/Rimini Street, Inc.
Business Wire/Rimini Street, Inc.

Rimini Street będzie świadczyć na rzecz SK Networks usługi utrzymania dla bazy danych Oracle w charakterze usługodawcy zewnętrznego

Wiodący sprzedawca sprzętu AGD i elektronicznego z Korei Południowej dokona reinwestycji rocznych oszczędności uzyskanych w ramach utrzymania oprogramowania w transformację cyfrową, korzystając z całodobowego wsparcia ekspertów i krótkiego czasu reakcji na zdarzenia.

Rimini Street, Inc. – dostawca usług i wsparcia oprogramowania dla firm o zasięgu globalnym, wiodący podmiot zewnętrzny świadczący usługi wsparcia dla oprogramowania Oracle i SAP i partner Salesforce, ogłosił, że spółka SK Networks podjęła decyzję o ustanowieniu Rimini Street swoim partnerem ds. utrzymania oprogramowania Oracle. W ramach zawartej umowy Rimini Street będzie świadczyć na rzecz SK Networks usługi utrzymania oprogramowania Oracle DBMS w charakterze usługodawcy zewnętrznego.

Usługi wsparcia dla bazy danych Oracle świadczone przez firmę Rimini Street pozwalają klientom uniknąć wymuszonych aktualizacji, utrzymać pełne wsparcie i realizować biznesową mapę drogową w obszarze IT, a także obniżyć znaczące roczne koszty utrzymania. Firmie SK Networks przydzielono jednego z głównych inżynierów wsparcia, którzy posiadają średnio ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie oprogramowania dla przedsiębiorstw. W ramach umowy z Rimini Street firma korzysta również z ultraszybkiego poziomu obsługi, przewidującego 10-minutowy czas reakcji na krytyczne przypadki o priorytecie 1.

SK networks, spółka macierzysta SK Group, koncentruje się na działalności w zakresie wyposażenia domu (sprzęt AGD) i mobilności (wynajem samochodów i serwis samochodowy). Obecnie jest ona w trakcie przekształcania się w spółkę inwestycyjną, przeznaczając środki na dotychczasową działalność i obiecujące nowe obszary.

„Nasza firma powierzyła Rimini Street, która jest znana ze swojej fachowej wiedzy, zadanie wczesnego reagowania na ryzyko związane z wydajnością i problemami systemów informatycznych. Rimini Street będzie nie tylko świadczyć usługi z zakresu utrzymania, ale także będzie występować jako konsultant ds. operacji informatycznych w celu dopełnienia transformacji cyfrowej”.

Menadżer SK networks

„Rimini Street wspiera liderów z branży, aby mogli w pełni wykorzystać potencjał swoich rozwiązań technologicznych i uniknąć niepotrzebnych kosztów, jednocześnie umożliwiając im ponowne inwestowanie w czynniki biznesowe, które przyspieszają wzrost ‒ powiedział Hyungwook Kevin Kim, regionalny dyrektor generalny Rimini Street Korea. ‒ Nasze wielokrotnie nagradzane wsparcie i wyjątkowi specjaliści zapewniają naszym klientom elastyczność, spokój ducha i pewność, której potrzebują, aby powierzyć nam swoje kluczowe systemy oprogramowania dla przedsiębiorstw, dzięki czemu ich zespoły biznesowe i informatyczne mogą skupić się na obszarach, które naprawdę napędzają rozwój organizacji”.

Rimini Street, Inc.

Rimini Street, Inc. (Nasdaq: RMNI) jest globalnym dostawcą oprogramowania i wiodącym usługodawcą zewnętrznym zapewniającym usługi wsparcia dla oprogramowania Oracle i SAP oraz partnerem Salesforce. Spółka oferuje ultraresponsywne i zintegrowane usługi zarządzania aplikacjami i wsparcia z segmentu premium, które pozwalają licencjobiorcom oprogramowania dla firm na znaczne oszczędności kosztów, zapewnienie swojemu personelowi czasu na wprowadzanie innowacji i uzyskanie lepszych wyników z działalności. Jak dotąd ponad 4600 organizacji sklasyfikowanych w rankingach Fortune 500, Fortune Global 100, ze środkowego segmentu rynku i niemalże z każdej branży oraz sektora publicznego wybrało Rimini Street jako zaufanego dostawcę produktów i usług z zakresu oprogramowania dla firm. Więcej informacji znajduje się na stronie http://www.riministreet.com, oraz na profilach firmy na Twitterze @riministreet, Facebooku i LinkedIn. (IR-RMNI)